Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av oss om du undrar över något

Rektor Sahar Mustafa
Telefon: 0227-60 02 55
E-post: sahar.mustafa@kungsor.se

Skoladministratör Catrin Karlsson
Telefon: 0227-60 02 56
E-post: catrin.karlsson@kungsor.se

Speciallärare Eva-Karin Granström
E-post: eva-karin.granstrom@kungsor.se

Speciallärare Åsa Ericsson
E-post: asa.ericsson@kungsor.se

Skolkurator Marina Lindell
Telefon: 0227-60 01 78
E-post: marina.lindell@kungsor.se

Skolsköterska Catharina Öhman
Telefon: 0227-60 04 55
E-post: catharina.ohman@kungsor.se

Arbetslag F-3 består av:

Förskoleklass blå grupp Telefon: 0227-60 04 94
Anna Sandström e-post: anna.sandstrom@kungsor.se

Förskoleklass röd grupp Telefon: 0227-60 04 94
Christina Edblom e-post: christina.edblom@kungsor.se

Förskoleklass grön grupp Telefon: 0227-60 04 94
Jenny Strömvall e-post: jenny.stromvall@kungsor.se

Klass 1C Mimmi Johansson Wallon e-post: marie.johansson@kungsor.se

Klass 1D Åsa Eriksson e-post: asa.eriksson@kungsor.se

Klass 2C Gabriela Vrbanc e-post: gabriela.vrbanc@kungsor.se

Klass 2D Amanda Arvidsson e-post: amanda.arvidsson@kungsor.se

Klass 3C  Martina Andersson e-post: martina.andersson@kungsor.se

Klass 3D Joline Karlsson e-post: joline.karlsson@kungsor.se

Idrottslärare Måns Granström e-post: mans.granstrom@kungsor.se
Musiklärare Viktor Morin e-post: viktor.morin@kungsor.se



Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 08 september 2020

Kontakta Kungsörs kommun

Telefon: 0227-60 00 00

E-post: info@kungsor.se

Öppettider: Måndag-Fredag

7.30-12.00 och 13.00-16.30


Organisationsnr: 212000-2056
GLN: 7330619014321


Besöksadress:

Drottninggatan 34, 736 85 Kungsör

Postadress:

Kungsörs kommun, 736 85 Kungsör

Fakturaadress:

Box 34, 736 21 Kungsör

VAN-leverantör Evry

Tillgänglighet och dialog

Lättläst

English

Lämna synpunkt

Om webbplatsen

Translate this page: