Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av oss om du undrar över något

Rektor Sahar Mustafa
Telefon: 0227-60 02 55
E-post: sahar.mustafa@kungsor.se

Skoladministratör Catrin Karlsson
Telefon: 0227-60 02 56
E-post: catrin.karlsson@kungsor.se

Speciallärare Eva-Karin Granström
E-post: eva-karin.granstrom@kungsor.se

Speciallärare Åsa Eriksson
E-post: asa.eriksson@kungsor.se

Skolkurator Marina Landelöv
Telefon: 0227-60 01 78
E-post: marina.lindell@kungsor.se

Skolsköterska Catharina Öhman
Telefon: 0227-60 04 55
E-post: catharina.ohman@kungsor.se

Arbetslag F-3 består av:

Förskoleklass röd grupp Telefon: 0227-60 04 94
Anna Sandström e-post: anna.sandstrom@kungsor.se

Förskoleklass grön grupp Telefon: 0227-60 04 94
Jenny Strömvall e-post: jenny.stromvall@kungsor.se

Klass 1C Martina Andersson e-post: martina.andersson@kungsor.se

Klass 1D Joline Karlsson e-post: joline.karlsson@kungsor.se

Klass 2C Sofia Wallqvist e-post: sofia.wallqvist@kungsor.se

Klass 2D Christina Edblom e-post: christina.edblom@kungsor.se

Klass 3C  Gabriela Vrbanc e-post: gabriela.vrbanc@kungsor.se

Klass 3D Amanda Arvidson e-post: amanda.arvidson@kungsor.se

Idrottslärare och musiklärare Mimmi Johansson e-post: marie.johansson@kungsor.se



Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad:

Kontakta Kungsörs kommun

Telefon: 0227-60 00 00

E-post: info@kungsor.se

Öppettider: Måndag-Fredag

7.30-12.00 och 13.00-16.30
Avvikande öppettider kommunhuset


Organisationsnr: 212000-2056


Besöksadress:

Drottninggatan 34, 736 85 Kungsör

Postadress:

Kungsörs kommun, 736 85 Kungsör


Fakturaadress:

Box 34, 736 21 Kungsör
Mer om fakturering här