Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av oss oss om du undrar över något.

Rektor Linda Körner
Telefon: 0227-60 02 65
E-post: linda.korner@kungsor.se

Skolassistent Anneli Olsson
Telefon: 0227-60 02 46
E-post: anneli.olsson@kungsor.se

Specialpedagog Carina Kaneryd
Telefon: 073-662 92 69
E-post: carina.kaneryd@kungsor.se

Specialpedagog Anna-Karin Sandström
Telefon: 073-662 92 70
E-post: anna-karin.sandstrom@kungsor.se

Skolkurator Rajka Persson
Telefon: 0227-60 01 78
E-post: rajka.persson@kungsor.se

Skolsköterska Catharina Öhman
Telefon: 0227-60 04 55
E-post: catharina.ohman@kungsor.se

Arbetslag F-3 består av:
Förskoleklass Stallbacken
Telefon: 0227-60 04 86
Anna Östman e-post: anna.ostman@kungsor.se 
Petra Tibblin
Förskoleklass Lyktan Telefon: 0227-60 04 13
Marie-Louise Rosander e-post: marie-louise.rosander@kungsor.se
Arja Keränen-Bölja
Klass 1A Maria Haugsnes e-post: maria.haugsnes@kungsor.se
Klass 1B Ann Östman e-post: ann.ostman@kungsor.se
Klass 2A Carina Männikkö e-post: carina.mannikko@kungsor.se
Klass 2B Susanne Eklund e-post: susanne.eklund@kungsor.se
Klass 3A Mathias Gåsvaer e-post: mathias.gasvaer@kungsor.se
Klass 3B Karolina Nelson e-post: karolina.nelson@kungsor.se

Arbetslag 4-5 består av:
Klass 4A Karin Brunnberg e-post: karin.brunnberg@kungsor.se
Klass 5A Carmila Estrada e-post: camila.estrada@kungsor.se              
Klass 5B Nina Norling e-post: nina.norling@kungsor.se

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 22 maj 2017

Kontakta oss

Kungsörs kommun

736 85 Kungsör

Telefon växeln: 0227-60 00 00

E-post: info@kungsor.se

Organisationsnr: 212000-2056

Öppettider kommunhuset

Måndag-Fredag

7.30-12.00 och 13.00-16.30

Besöksadress:

Drottninggatan 34

Tillgänglighet och dialog

Lättläst

English

Lämna synpunkt

Om webbplatsen

Translate this page: