Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av oss om du undrar över något.

Rektor Linda Körner
Telefon: 0227-60 02 65
E-post: linda.korner@kungsor.se

Skoladministratör Anneli Olsson
Telefon: 0227-60 02 46
E-post: anneli.olsson@kungsor.se

Speciallärare Hanna Lindahl
E-post: hanna.lindahl@kungsor.se

Specialpedagog Annimoure Nilsson
E-post: annimoure.nilsson@kungsor.se

Skolkurator Marina Lindell
Telefon: 0227-60 01 78
E-post: marina.lindell@kungsor.se

Skolsköterska Catharina Öhman
Telefon: 0227-60 04 55
E-post: catharina.ohman@kungsor.se

Arbetslag F-3 består av:

Förskoleklass Myrstacken Telefon: 076-516 46 87

Andrea Dahl e-post: andrea.dahl@kungsor.se
Marie-Louise Rosander e-post: marie-louise.rosander@kungsor.se 

Förskoleklass Lyktan Telefon: 0227-60 04 13

Emelie Widman e-post: emelie.widman@kungsor.se
Maria Cox e-post: maria.cox@kungsor.se

Klass 1A Susanne Eklund e-post: susanne.eklund@kungsor.se
Klass 1B Maria Mirkhosravi-Ringdahl e-post: maria.mirkhosravi-ringdahl@kungsor.se
Klass 2A Towe Grönros e-post: towe.gronros@kungsor.se
Klass 2B Therese Lennartsson e-post: therese.lennartsson@kungsor.se
Klass 3A Annelie Carlsson e-post: annelie.carlsson@kungsor.se
Klass 3B Karolina Nelson e-post: karolina.nelson@kungsor.se

Idrottslärare Teresia Lidén e-post: teresia.liden@kungsor.se
Musiklärare Mervi Ruohtula e-post: mervi.ruohtula@kungsor.se


Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 19 september 2019

Kontakta Kungsörs kommun

Telefon: 0227-60 00 00

E-post: info@kungsor.se

Öppettider: Måndag-Fredag

7.30-12.00 och 13.00-16.30

 

Organisationsnr: 212000-2056

 

Besöksadress:

Drottninggatan 34, 736 85 Kungsör

Postadress:

Kungsörs kommun, 736 85 Kungsör

Fakturaadress:

Box 34, 736 21 Kungsör

Tillgänglighet och dialog

Lättläst

English

Lämna synpunkt

Om webbplatsen

Translate this page: