Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av oss om du undrar över något.

Rektor Linda Körner
Telefon: 0227-60 02 65
E-post: linda.korner@kungsor.se

Skoladministratör Anneli Olsson
Telefon: 0227-60 02 46
E-post: anneli.olsson@kungsor.se

Speciallärare Hanna Lindahl
E-post: hanna.lindahl@kungsor.se

Specialpedagog Annimoure Nilsson
E-post: annimoure.nilsson@kungsor.se

Skolkurator Marina Lindell
Telefon: 0227-60 01 78
E-post: marina.lindell@kungsor.se

Skolsköterska Catharina Öhman
Telefon: 0227-60 04 55
E-post: catharina.ohman@kungsor.se

Arbetslag F-3 består av:

Förskoleklass Myrstacken Telefon: 076-516 46 87
Susanne Eklund e-post: susanne.eklund@kungsor.se
Marie-Louise Rosander e-post: marie-louise.rosander@kungsor.se 

Förskoleklass Lyktan Telefon: 0227-60 04 13
Carina Männikkö e-post: carina.mannikko@kungsor.se
Joacim Bockman e-post: joacim.bockman@kungsor.se

Klass 1A Caroline Andersson e-post: caroline.andersson@kungsor.se
Klass 1B Johanna Oreskovic e-post: johanna.oreskovic@kungsor.se
Klass 2A Annelie Carlsson e-post: annelie.carlsson@kungsor.se
Klass 2B Karolina Nelson e-post: karolina.nelson@kungsor.se
Klass 3A Maria Haugsnes e-post: maria.haugsnes@kungsor.se
Klass 3B Andrea Dahl e-post: andrea.dahl@kungsor.se

Idrottslärare Teresia Lidén e-post: teresia.liden@kungsor.se
Musiklärare Mervi Ruohtula e-post: mervi.ruohtula@kungsor.se


Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad: 15 mars 2019

Kontakta oss

Kungsörs kommun

736 85 Kungsör

Telefon växeln: 0227-60 00 00

E-post: info@kungsor.se

Organisationsnr: 212000-2056

Öppettider kommunhuset

Måndag-Fredag

7.30-12.00 och 13.00-16.30

Besöksadress:

Drottninggatan 34

Tillgänglighet och dialog

Lättläst

English

Lämna synpunkt

Om webbplatsen

Translate this page: